Čo je PULLER

 

Puller je sada dvoch kruhov, s ktorými veľmi jednoducho vybijete prebytočnú energiu vášho psíka za pár minút a to bez potreby pracovného ihriska či veľkej plochy.

Puller je vyrobený z unikátneho materiálu, ktorý nepoškodzuje zuby a ďasná vášho psa. Je bezbečný a veľmi odolný. Tréning s Pullerom je využiteľný pre všetkých majiteľov psov.

POZOR: Puller nie je hračka, ktorú môžete psovi nechať k voľnej zábave.

Pre koho je cvičenie s Pullerom odporúčané?

> Nadmerne agresívne psy
> Trhače a ničitelia domácností
> Nezbedníkov
> Psy trpiaci ochorením pohybového aparátu
> Tlsťochov

Všetky kategórie majú spoločný menovateľ a to nedostatok fyzického a psychického cvičenia. PULLER je nástroj, ktorý tieto ťažkosti rieši a to špeciálnou sadou cvikov – beh, skákanie, ťahanie.

 

Pullery sa vyrábajú v 5 veľkostiach – MAXI, STANDARD, MIDI, MINI a MICRO

 

6492 Puller Maxi _enPULLER MAXI

Puller MAXI je extra silný kruh vhodný najmä pre plemená typu Bull a iné psy so silnými čeľusťami. Vonkajší priemer kruhu je 30cm a hrúbka je 7cm. Predáva sa ako jeden kus.

 


6490 Puller Standard _en

PULLER STANDARD

Puller STANDARD je určený pre všetky stredné a veľké plemená psov. Vonkajší priemer kruhov je 28cm a hrúbka je 4cm. Predáva sa v sade po dvoch kusoch.

Je doporučený pre nasledovné plemená psov: Cane corso, Pitbull teriríér, Stafordšírsky teriér, Mastiff, Bullmastif, Americký bandog, Bulldog, Argentínska doga, Boerboel, Beauceron, Brazílska fila, Veľký bradáč, Írsky vlkodav, Kaukazský ovčiak, Rodézsky ridgeback, Rotvajler, a pod.

 

PU6488 Puller Midi _enLLER MIDI

Puller MIDI je ideálny pre malé a stredné plemená psov s väčšou čeľusťou. Vonkajší priemer kruhov je 20cm a hrúbka je 3cm. Predáva sa v sade po dvoch kusoch.

Je doporučený pre nasledovné plemená psov ako napr.: Border kólia, Škótsky teriér, Kokršpaniel, Fox teriér, Beagle, Jack Russel teriér a pod.

 

PUL6491 Puller Mini _enLER MINI

Puller MINI je určený pre toy plemená a malé plemená psov. Vonkajší priemer kruhov je 18cm a hrúbka je 2cm. Predáva sa v sade po dvoch kusoch.

Je doporučený pre nasledovné plemená psov: Koršpaniele, Malé bradáče, Pinče, Mopslíky, Yorkšírske teriéry, Jazvečíky, malé teriéry, Bišón, Grifón, Lhasa apso, Mops, Papilon, Pudel trpasličí, Shi-tzu

 

micro

PULLER MICRO

Puller MICRO je určený pre toy plemená a malé plemená psov. Vonkajší priemer kruhov je 12,5cm a hrúbka je 1cm. Predáva sa v sade po dvoch kusoch.

Je doporučený pre nasledovné plemená psov: Yorkšírsky teriér, Králičí jazvečík, Toy teriéry, Grifón, Papilón, Pudel trpasličí, Špic, Shi-tzu, Ratlík a pod.

 

PULLER je zábavná aktivita pre všetky psy!

Od tých najmenších, cez stredné plemená, bull plemená, veľké plemená až po psov typu molos. Neodporúčame pre šteňatá do veku 12 mesiacov.